Mağazamızda fiyatlar indirimlidir.
Koli bandı,ayakkabı kutusu ve bardak sarmak için peluş hediyemizdir.
7/24 / 0312 354 444 6 / 0312 354 444 7

  

Hakkımızda

1980 yılından iş hayatına başlayan firmamız kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketleri arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

Sektörnün öncü kuluşlarından olan firmamız siz müşterileri ile birlikte dün olduğu gibi bugunde çalışmalarına devam etmektedir. İnsana ve teknolojiye yatırımları sayesinde kalite standarlarını her geçen gün artıran firmamız mutlka müşteri memnuniyeti ilekesi ile yatırımlarına devam etmektedir.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda her türlü ön yargıdan uzak mesleki ahlak ve disiplinine bağlı olarak, çağdaş yönetim tekniklerini ve teknolojiyi had safha da kullanarak ulusal ve uluslar arası alanlarda karlı ve verimli şirketler yaratmak.

Vizyonumuz

Ürettiğimiz mallar, yaptığımız hizmetler ve yatırımlar ile ülke ekonomisine ve insanların refah seviyesinin yükselmesine ve mutluluğunun artmasına katkıda bulunmak, ulusal alanda olduğu kadar uluslar arası alanda da sektöründe lider, imajı yüksek, saygın ve insanlığın hizmetinde kuruluşlar yaratmak.